Connect with us

Media Społecznościowe

Ahoj, Fani. Witam po miesiącu nieobecności, sprezentowanym mi dzięki raportom dziwnych ludzi

Dodano

dnia

źródło II wojna światowa w kolorze
https://www.facebook.com/WojnawKolorze/photos/a.1580104878700957.1073741837.674008299310624/1916036518441123/?type=3&theater

Takimi słowami rozpoczął wpis skierowany do ponad 26 tysięcy śledzących swoje wpisy administrator profilu „II wojna światowa w kolorze”.

II Wojna Światowa w kolorze to profil, który może być znany użytkownikom Facebooka pasjonującym się historią tego okresu. Barwne fotografie, ciekawe opisy, różnorodne tematy i ciekawostki poparte wiedzą. I niestety ciągła walka z ludźmi nie potrafiącymi zrozumieć czyjegoś zainteresowania i raportującymi stronę do administracji FB pod byle pretekstem. Pomimo wielokrotnych apeli i podawanych przez prowadzącego stronę informacji dotyczących jej edukacyjnego charakteru i pełnego zrozumienia ze strony stałych odbiorców, wciąż pojawiają się różnego rodzaju ataki „oburzonych”.

Jak dowiadujemy się z najnowszego wpisu, profil nie mógł publikować przez 30 dni, bo jedno ze zdjęć przedstawiało Adofla Hitlera (we wpisie na FB  admin pisze o „austriackim akwareliście” w celu uniknięcia kolejnego bana) więc zostało uznane jako łamiące standardy społeczności FB.

Gorzki ale i celny wpis. Warto przeczytać zarówno wpis jak i komentarze pod nim. Polubić również warto!

Racjonalny republikanin komentujący życie polityczne. W latach 2013-2016 współtworzył portal Żelazna Logika. Pomysłodawca i organizator serii wywiadów oraz oddolnych akcji społecznościowych. Fan rzetelności dziennikarskiej. Przez 11 lat jedną nogą w Irlandii, gdzie aktywnie działał w społeczności polonijnej. Pomysłodawca inicjatywy SejmLog, założyciel Fundacji SejmLog.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.