Connect with us

Polska

Aleksandra Dulkiewicz czeka na powrót Donalda Tuska [WIDEO]

SejmLog

Dodano

dnia

Aleksandra Dulkiewicz/Fot. European Committee of the Regions/Patrick Mascart/CC BY-NC-SA 2.0/Flickr
Fot. YouTube/Miasto Gdańsk

Aleksandra Dulkiewicz udzieliła wywiadu telewizji Polsat News po ogłoszeniu wyników wyborów na prezydenta Gdańska. Podczas rozmowy przyznała, że czeka na powrót Donalda Tuska.

Aleksandra Dulkiewicz rozmawiała na antenie Polsat News z dziennikarką Ewą Gawryluk. Tematem wymiany zdań był triumf Dulkiewicz. W pewnym momencie rozmowa zeszła jednak na inny tor. Gawryluk zapytała bowiem, czy nowa prezydent Gdańska czeka na powrót do Polski Donalda Tuska.

– Wydaje mi się, że nie tylko ja czekam na powrót Donalda Tuska – powiedziała zwyciężczyni przedterminowych wyborów na prezydenta Gdańska.

– To wynika z wielu moich rozmów, których przeprowadziłam setki, z Gdańszczanami i Gdańszczankami. Nie jestem w tym odosobniona – dodała Dulkiewicz.

Była zastępczyni Pawła Adamowicza dodała, że ludzie, którzy troszczą się o „naszą ojczyznę są nam bardzo potrzebni”.

Aleksandra Dulkiewicz wygrała przedterminowe wybory na prezydenta Gdańska. W głosowaniu uzyskała 82,22% głosów.

– Już oficjalnie frekwencja w wyborach Prezydenta @gdansk 48,67%. Aleksandra Dulkiewicz 82,22 %, Grzegorz Braun 11,86 %, Marek Skiba 5,92 %. Głosowało 170 028 gdańszczanek i gdańszczan – napisała wczoraj na Twitterze rzecznik gdańskiego ratusza, Magdalena Skorupka-Kaczmarek.

Czytaj także: Magdalena Adamowicza gratuluje Aleksandrze Dulkiewicz [WIDEO]

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.