Connect with us

Polska

Andruszkiewicz o rodzicach Evansa: „Zaprośmy ich do Polski i zaproponujmy pracę”

SejmLog

Dodano

dnia

Adam Andruszkiewicz/fot. SejmLog

Sprawa Alfiego Evansa wzbudziła wiele komentarzy nie tylko w gronie Internautów, ale także polityków. Wczoraj batalia o życie dziecka dobiegła końca. „Mój gladiator odłożył tarczę i zebrał skrzydła do lotu o godz. 2.30. Mam złamane serce” – napisał na Facebooku Thomas Evans informując o śmierci dziecka.

„Zaprośmy rodziców Alfiego Evansa do Polski. Otoczmy opieką, dajmy pełne wsparcie i zaproponujmy pracę na rzecz biednych i chorych. Po tak heroicznej walce o życie swojego maleństwa, z pewnością byliby świetnymi ambasadorami wartości, z którymi w Europie powinna kojarzyć się Polska” – napisał poseł Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni) na Twitterze.

 

Andruszkiewicz uruchomił lawinę komentarzy

„Zaproście rodziny dzieci które się potopiły w drodze do Europy, uciekając przed wojną i głodem, kiedy miliony walczących o wartości Polaków modliło się na różańcu aby nigdy nie dotarły one do Polski”; „Naprawdę? Błagam….”; „Popieram Panie Pośle. Z mojej strony pełne wsparcie”; „To normalne zachowanie rodziców, a nie bohaterstwo! Nie wpadajmy w paranoję!” – to kilka komentarzy, które pojawiły się pod wpisem posła Andruszkiewicza.

Swoją wypowiedź zamieścił także były klubowy kolega, poseł Wojciech Bakun (Kukiz’15).

 

Zmiany, zmiany, zmiany

W minionym tygodniu poseł Andruszkiewicz zapowiedział istotne zmiany w karierze politycznej. Złożył rezygnację z funkcji prezesa Stowarzyszenia „Endecja” i zapowiedział stworzenie nowego projektu politycznego, którego szczegóły mamy poznać 19 maja. W rozmowie z portalem prostozmostu24.pl podkreślał, że nie chce stanowić problemu a z „Endecją” rozstaje się w dobrej atmosferze. Nowym prezesem Stowarzyszenia został poseł Sylwester Chruszcz (Wolni i Solidarni).

Źródło:

SejmLog, Adam Andruszkiewicz/Twitter

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.