Connect with us

Polska

Beata Mazurek: wpisy Krystyny Pawłowicz są wyłącznie jej opiniami

SejmLog

Dodano

dnia

Beata Mazurek/fot. Kancelaria Sejmu/Rafał Zambrzycki
Beata Mazurek/fot. Kancelaria Sejmu/Rafał Zambrzycki

Beata Mazurek zabrała głos ws. kontrowersyjnych wypowiedzi, które w sieci publikuje Krystyna Pawłowicz. Rzecznik PiS zamieściła wpis na Twitterze.

Beata Mazurek opublikowała w serwisie Twitter wpis na temat wypowiedzi Krystyny Pawłowicz. Posłanka klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości wielokrotnie wywoływała kontrowersje swoimi opiniami zamieszczanymi na portalach społecznościowych. Mazurek przyznała, że to, co pisze w sieci Krystyna Pawłowicz, pozostaje wyłącznie jej prywatną opinią.

„Wpisy Krystyny Pawłowicz są wyłącznie jej opiniami.Nie jest to w jakimkolwiek stopniu stanowisko PiS ani naszego rządu” – napisała Beata Mazurek.

To nie pierwszy raz, gdy Beata Mazurek zabiera głos ws. wypowiedzi Krystyny Pawłowicz. Kilka dni temu rzecznik PiS gościła na antenie Polskiego Radia, gdzie przypomniała, że Pawłowicz nie jest członkinią partii. Dodała, że należy jedynie do klubu PiS.

„Krystyna Pawłowicz nie jest członkiem PiS i ponosi odpowiedzialność za to, co publikuje na Twitterze. Wielu z nas nie inicjowałoby wielu z tych rozmów. Ocenę pozostawiam tym, którzy z TT korzystają” – powiedziała wówczas Mazurek.

Czytaj także: Jacek Rostowski wystartuje do PE z listy brytyjskiej partii

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.