Śledź nas na

Polska

Bosak o Morawieckim: „premier-bankier” przekształca Polskę w „fabrykę Europy”

SejmLog

Opublikowany

-

YouTube/Media Narodowe

Krzysztof Bosak, jeden z liderów Ruchu Narodowego, zamieścił w serwisie Twitter wpis, w którym wyraził dezaprobatę wobec polityki gospodarczej prowadzonej przez premiera Mateusza Morawieckiego. Zdaniem Bosaka szef polskiego rządu przekształca nasz kraj w „fabrykę Europy”.

„Chcę mieszkać w Polsce, a nie w jakiejś kosmopolitycznej unijnej specjalnej strefie ekonomicznej Morawieckiego, w której zachodni kapitał spotyka się z azjatycką siłą roboczą, ku uciesze premiera-bankiera, triumfującego że piękny, rolniczy kraj przekształca w „fabrykę Europy” – napisał Bosak.

„Mam nadzieję, że ludzi którzy tak myślą i czują jest więcej. I wierzę że zatrzymamy ten podszyty kompleksami amok zanim będzie za późno” – dodał.

Krzysztof Bosak kolejny raz krytykuje politykę gospodarczą prowadzoną przez Mateusza Morawieckiego. W maju tego roku zarzucał premierowi, iż ten otworzył polskie granice dla imigrantów z Azji.

Jeszcze wcześniej zainicjował zaś na ten temat szerszą dyskusję, gdy zamieścił na Twitterze wpis, w którym wyraził oburzenie, iż w firmach zajmujących się dostawą jedzenia pracują imigranci zarobkowi z Azji.

„Właśnie minął mnie kierowca Uber Eats – Hindus w turbanie pedałując na rowerze. Czy to żeby pewna grupa ludzi miała zawiezione jedzenie zamiast pójść samodzielnie do baru lub sklepu jest tak istotną potrzebą gospodarczą że chcemy iść w multikulti? Czy ta sprawa nie wymaga debaty?” – pisał.

Czytaj także: Dyskusja pod wpisem Krzysztofa Bosaka. Poszło o Hindusa rozwożącego jedzenie dla Uber Eats

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.