Connect with us

Transmisje

Czarny piątek w Warszawie. Tak wyglądał protest pod Sejmem [WIDEO]

Dodano

dnia

Ulicami Warszawy idzie marsz w ramach „Czarnego piątku”, który kieruje się pod siedzibę Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej. Manifestację organizuje Ogólnopolski Strajk Kobiet. Manifestujący wyrażają swój sprzeciw wobec dalszych prac nad obywatelskim projektem zaostrzającym prawo aborcyjne, którego autorem jest komitet „Zatrzymaj aborcję”. Projekt został pozytywnie zaopiniowany przez sejmową Komisję Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

„Czarny piątek” zaczął się o godzinie 15.00 przed siedzibą kurii metropolitalnej przy Miodowej 17/19. O 16.00 protesty przeniosły się pod Sejm RP. O 18.00 organizatorzy zaplanowali manifestację pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ulicy Nowogrodzkiej.

Źródło:
SejmLog

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.