Connect with us

Polska

Gazeta.pl: na początku maja Donald Tusk przyleci do Polski

SejmLog

Dodano

dnia

Flickr/PlatformaRP

Serwis gazeta.pl podaje, że na początku maja do Polski przyleci Donald Tusk. Zdaniem dziennikarzy portalu szef Rady Europejskiej ma wygłosić na miejscu „ważne przemówienie”.

Serwis gazeta.pl podaje, że Donald Tusk przyleci do Polski na początku maja. Nie wiadomo jednak, czy były premier przybędzie nad Wisłę drugiego czy trzeciego maja. Dziennikarze portalu internetowego informują jednak, że szef Rady Europejskiej wygłosi „ważne przemówienie”.

„To prawda, planowane jest takie wystąpienie Donalda Tuska. Jeszcze nie wszystkie szczegóły są ustalone, planujemy domknąć temat do końca tego tygodnia. Jesteśmy w tej sprawie w stałym kontakcie z przewodniczącym Tuskiem” – powiedział jeden z polityków PO w rozmowie z gazeta.pl.

Polityk PO dodaje, że Donald Tusk w swoim wystąpieniu ma zachęcać Polaków do udziału w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego. „Tusk będzie chciał pokazać Polakom, jak dużym zagrożeniem dla Unii Europejskiej, w tym także Polski, są aktualnie wszelkiego rodzaju populizmy, jak mocno uderzają w instytucje unijne i jak ważne jest, żeby dać im odpór” – mówi.

Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

Czytaj także: Ewa Kopacz: nauczycieli postawiono pod ścianą

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.