Connect with us

Europa i Świat

Europoseł odegrał „Odę do radości” na harmonijce ustnej [WIDEO]

Dodano

dnia

Fot. The Jacques Delors Institute/ Wikimedia

Podczas czwartkowego posiedzenia Parlamentu Europejskiego eurodeputowany, Alojz Peterle, podziękował za pięć lat „jedności i różnorodności” oraz odegrał hymn Unii Europejskiej „Odę do radości” na harmonijce ustnej.

W trakcie czwartkowej sesji Parlamentu Europejskiego europoseł ze Słowenii, Alojz Peterle, podsumował dobiegającą końca kadencję parlamentu. Złożył swoim koleżankom i kolegom życzenia wielkanocne i odegrał hymn Unii Europejskiej.

„Koleżanki i koledzy, to są nasze ostatnie decyzje podczas pełnienia tego mandatu. Chciałbym podziękować za pięć lat jedności i różnorodności. Naszym obowiązkiem jest trzymać Europę razem oraz odbudować katedrę Notre-Dame. Wesołego Alleluja!” – powiedział Alojz Peterle, cytowany przez TVN24.

Wybory do Parlamentu Europejskiego w państwach UE odbędą się od 23 do 26 maja bieżącego roku.

Wystąpienie eurodeputowanego można obejrzeć tutaj:

Źródło:
TVN24, YouTube
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.