Connect with us

Polska

Europoseł Plura skorygował głos ws. ACTA 2. „Jestem przeciw. Przepraszam za wynikłe zamieszanie”

Dodano

dnia

Marek Plura/Fot. Euranet Plus/CC BY-NC-SA 2.0/Flickr
Marek Plura/Fot. Euranet Plus/CC BY-NC-SA 2.0/Flickr

Wczorajsze głosowanie ws. ACTA 2 wzbudziło duże zainteresowanie Internautów. Szczególną uwagę przykuło głosowanie europosła Marka Plury, którego głos, mimo wcześniejszych zapewnień, znalazł się w tabeli oznaczającej poparcie dyrektywy o prawach autorskich na jednolitym rynku cyfrowym.

Poseł Marek Plura wyjaśnił swój błąd oraz zapewnił, że skorygował głos ws. ACTA 2. Przeprosił również za zamieszanie. Okazało się, że omyłkowo oddał głos „za” przyjęciem, ale z uwagi na niepełnosprawność – nie zdążył skorygować błędu. Skorzystał natomiast z możliwości korekty i finalnie zagłosował przeciwko dyrektywie.

Źródło:
Marek Plura/Twitter

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

2 komentarze

2 Comments

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.