Connect with us

Polska

Ewa Kopacz twierdzi, że to PO zagwarantowała stabilność finansową PiS [WIDEO]

Avatar

Dodano

dnia

Grzegorz Schetyna Ewa Kopacz Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska RP/Flickr/CC BY-SA 2.0

Ewa Kopacz, była premier, posłanka Platformy Obywatelskiej, była gościem Beaty Lubeckiej na antenie Radia ZET. Podczas rozmowy była szefowa rządu przyznała, że to PO zagwarantowała Prawu i Sprawiedliwości stabilność finansową, z której dziś partia rządząca czerpie pełnymi garściami.

Podczas rozmowy z Ewą Kopacz prowadząca Beata Lubecka przyznała, że dziś Prawo i Sprawiedliwość cieszy się wysokim poparciem społeczeństwa. Jej zdaniem przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, iż partia rządząca rozwija programy socjalne, które PO zaniedbywała.

Z takim postawieniem sprawy nie zgodziła się Ewa Kopacz, która postanowiła zripostować dziennikarkę. Była premier przyznała, że to PO zagwarantowała PiS-owi stabilność finansową, z której dziś może czerpać pełnymi garściami.

– Z drobną różnicą! Wie pani, wtedy, kiedy my żeśmy wyprowadzali polskie finanse z procedury nadmiernego deficytu, żeby oni mogli korzystać sobie łaskawie z tych pieniędzy i ze zdrowych finansów publicznych, proszę im nie przypisywać tylko i wyłącznie zasługi – powiedziała była premier z wyraźną nutą poirytowania w głosie.

Podczas rozmowy Kopacz pytana był też o swój możliwy start w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Była premier przyznała, że na ten moment nie podjęła jeszcze decyzji w tej sprawie.

– Jeszcze nie wiem. Jak będzie taka propozycja, to się zastanowię i podejmę decyzję – powiedziała.

Cała rozmowa W TYM MIEJSCU.

Źródło:
Radio ZET
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.