Connect with us

Polska

Gasiuk-Pihowicz rozdaje ulotki w centrum Warszawy [WIDEO]

SejmLog

Dodano

dnia

Fot. Wikimedia/Łukasz Kamiński

Kamila Gasiuk-Pihowicz, kandydatka Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego, prowadzi aktywną kampanię wyborczą. Polityk postanowiła pokazać internautom, jak wygląda jedna z jej akcji promocyjnych.

Kamila Gasiuk-Pihowicz startuje z list Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Była posłanka Nowoczesnej otrzymała trzecie miejsce na warszawskiej liście koalicji, w skład której wchodzą m.in. Platforma Obywatelska, SLD oraz PSL.

Posłanka, która w grudniu zeszłego roku przystąpiła do klubu PO-KO, opublikowała w sieci film, na którym pokazała, jak rozdaje ulotki mieszkańcom Warszawy. Jej towarzysze częstowali ich z kolei kawą. „Rozdajemy gorącą kawę i zachęcamy do głosowania 26 maja w wyborach do Parlamentu Europejskiego!” – napisała Kamila Gasiuk-Pihowicz w opisie zamieszczonego w sieci filmu.

Czytaj także: Zandberg o KE: za chwilę będzie płacz, czemu PiS wygrał wybory

Pod nagraniem, które umieściła w sieci posłanka pojawiło się wiele komentarzy. Część z internautów sugerowała, iż nagranie jest dla Gasiuk-Pihowicz niekorzystne, ponieważ widać, że niektórzy z przechodniów odmawiają przyjęcia jej ulotek. Inni z użytkowników mediów społecznościowych zwracali jednak uwagę, że jest to całkowicie normalna sytuacja, ponieważ nie wszyscy podzielają poglądy kandydatki Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego. Komentarze znajdą państwo W TYM MIEJSCU.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.