Connect with us

Polska

Gawłowski: Jestem dumnym posłem, niczego co zrobiłem w swym życiu się nie wstydzę

Paweł Jaworski

Dodano

dnia

Stanisław Gawłowski fot PO WC20
Stanisław Gawłowski fot. PO/WC20

Poseł Stanisław Gawłowski, który opuścił areszt w ubiegły czwartek, ponownie zwrócił się do Prokuratury o ujawnienie wszystkich dokumentów dotyczących jego sprawy. Parlamentarzysta zapowiedział, że nie zrzeknie się funkcji klubowych i partyjnych.

– Nie zrzeknę się funkcji klubowych i partyjnych. Jestem dumnym posłem, niczego co zrobiłem w swym życiu się nie wstydzę. Kaczyński będzie decydować, co ja mam w życiu robić? Brudziński będzie? Brudziński mówi, że bardzo liczy na to, że ja się oczyszczę. To ja Brudzińskiego proszę, jak tak bardzo na to liczy, niech zadba o to, żeby ujawnić te dokumenty

– cytuje słowa Gawłowskiego rmf24.pl.

Źródło:
rmf24.pl
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.