Connect with us

Media - Czwarta Władza

Grafika z flagą Polski w „The Washington Times”

Nagroda Złotego Goebbelsa

Dodano

dnia

Ktoś się zastanawia z jakim rodzajem zdziczenia będziemy mieć dziś do czynienia? Otóż jest nim tekst w The Washington Times autorstwa rabina Menachema Levine’a, przypisującego Polakom odpowiedzialność za holokaust. Słowa ilustruje  grafika, która przedstawia ostatnie ruchy wałka malarskiego pokrywającego flagę III Rzeszy barwami polskiej flagi państwowej z godłem.

Autor artykułu, który ustawę o IPN nazywa „Holocaus law” twierdzi, że obozy śmierci wybudowano w Polsce, ponieważ można było liczyć na entuzjazm Polaków i współpracę z nimi. To samo dwa dni temu w „ekskluzywnym wywiadzie” dla Polsat News powiedział Jair Lapid, a zaledwie wczoraj w materiale TVN24 promowanym na czołówce portalu tvn24.pl mogliśmy przeczytać, że „największym zagrożeniem był najbliższy Polak” oraz że „zanim zaczniemy się chwalić liczbą drzewek w Yad Vashem, popatrzmy prawdzie w oczy ile ludzi cierpiało przez Polaków”.

Gdyby ktoś pytał o ignoranta, który wykonał tę znieważającą grafikę, to jest nim artysta Linas Garsys, obecny na Twitterze.

 

Antynagroda od nazwiska zbrodniarza i ministra propagandy - za rażącą niekompetencję i manipulowanie, za łamanie wszelkich zasad etyki dziennikarskiej.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.