Śledź nas na

Polska

Grzegorz Filipek kandydatem Nowoczesnej na prezydenta Krakowa

SejmLog

Opublikowany

-

Grzegorz Filipek/fot. Grzegorz Filipek/Facebook
YouTube/Nowoczesna

Grzegorz Filipek został kandydatem Nowoczesnej w wyborach na prezydenta Krakowa. W prezentacji kandydata uczestniczyła przewodnicząca partii, Katarzyna Lubnauer.

Katarzyna Lubnauer przyznała, że zbliżające się wybory samorządowe będą niezwykle ważne dla Polski. „Dlatego kandydatem w Krakowie jest Grzegorz Filipek” – powiedziała.

„To człowiek młody, z pomysłami, znający Kraków i problemy jego mieszkańców, wie, jak powinno rozwijać się miasto” – dodała.

Oprócz Lubnauer w krakowskiej konferencji prasowej uczestniczyli także inni posłowie: Jerzy Meysztowicz oraz Marek Sowa.

Start Filipka oznacza, że do tej pory Platformie Obywatelskiej i Nowoczesnej nie udało się dojść do porozumienia w sprawie wspólnego kandydata. Lubnauer zapewnia jednak, że jest otwarta na dalsze rozmowy w tej kwestii.

Grzegorz Filipek to szef regionalnych struktur Nowoczesnej w Małopolsce. Przez kilka lat pracował jako dyrektor marketingu w firmie Oknoplast, obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą.

Żródło :

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.