Connect with us

Polska

Grzegorz Schetyna wzywa Jarosława Kaczyńskiego do debaty

Dodano

dnia

Grzegorz Schetyna/Fot. Platforma Obywatelska/CC BY 2.0/Flickr
Grzegorz Schetyna/Fot. Platforma Obywatelska/CC BY 2.0/Flickr

Grzegorz Schetyna podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Warszawie przyznał, że jest gotów wziąć udział w debacie, w której jego przeciwnikiem będzie Jarosław Kaczyński. Lider PO przyznał, że może ona odbyć się „na każdy temat”.

Grzegorz Schetyna podczas dzisiejszej konferencji Koalicji Europejskiej, w której udział wzięli też inni liderzy formacji, zapowiedział podwyżki dla nauczycieli. Wezwał też rząd do rozwiązania kryzysu w oświacie i zapowiedział, że jeżeli PiS tego nie zrobi, PO wyprostuje problem po wyborach parlamentarnych. Więcej informacji na ten temat znajdą państwo w linku, który udostępniamy poniżej.

Czytaj więcej: Grzegorz Schetyna obiecuje podwyżki dla nauczycieli

Schetyna, pytany przez dziennikarzy, przyznał też, że jest gotowy wziąć udział w debacie z Jarosławem Kaczyński. Jak przyznał, może z nim dyskutować na każdy temat. Już po konferencji prasowej lider PO opublikował na swoim profilu społecznościowym oficjalne wezwanie do debaty. Odniósł się też do apelu prezesa PiS, który wezwał polityków opozycji do podpisania ponadpartyjnej deklaracji ws. zawieszenia wprowadzenia w Polsce euro do momentu aż nasz kraj osiągnie zadowalający poziom gospodarczy.

„Wzywam Prezesa Jarosława Kaczyńskiego do bezpośredniej debaty między nami o miejscu Polski w Unii Europejskiej” – napisał Grzegorz Schetyna na swoim profilu społecznościowym w serwisie Twitter.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.