Connect with us

Polska

Jarosław Kurski przyznaje, że „GW” jest w posiadaniu kolejnych nagrań z Kaczyńskim

Dodano

dnia

Jarosław Kurski, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, w rozmowie z serwisem wp.pl przyznał, że gazeta jest w posiadaniu kolejnych nagrań z Jarosławem Kaczyńskim.

We wtorek 29 stycznia „Gazeta Wyborcza” opublikowała artykuł pt. „Taśmy Kaczyńskiego”. Z tekstu, którego autorami są Wojciech Czuchnowski oraz Iwona Szpala, dowiadujemy się, iż 27 lipca 2018 roku w Warszawie doszło do spotkania, w którym udział wzięli Jarosław Kaczyński, jego cioteczny brat, Grzegorz Tomaszewski oraz austriacki biznesmen, Gerald Birgfellner wraz z tłumaczką.

Rozmowa dotyczyła budowy dwóch 190-metrowych wieżowców, które miały stanąć przy ulicy Srebrnej w centrum Warszawy. Birgfellner był zaangażowany w cały projekt. „GW” podaje, że zajmował się on przygotowaniem gruntu pod całą inwestycję. Więcej TUTAJ.

W wywiadzie dla serwisu wp.pl Jarosław Kurski przyznaje, że „GW” jest w posiadaniu kolejnych nagrań z prezesem PiS.

– Pan wie, że musi mnie pan o to zapytać. Ale wie pan też, że nie dostanie pan odpowiedzi. Mamy nagrania. Na pewno – powiedział wicenaczelny „GW” odpowiadając na pytanie dziennikarza.

Kurski nie chciał zdradzić, kiedy taśmy zostaną opublikowane.

– Zostaną opublikowane, jak będziemy wyjaśniać wszystkie okoliczności tej sprawy. Krok po kroku. I uznamy, że służy to interesowi publicznemu – oświadczył.

Całą rozmowę mogą państwo przeczytać W TYM MIEJSCU.

Źródło:
wp.pl

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.