Connect with us

Polska

Kandydat Konfederacji spalił egzemplarz „Gazety Polskiej” [WIDEO]

Dodano

dnia

Fot. YouTube/Telewizja Republika

Patryk Marjan, kandydat Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego z okręgu łódzkiego, zamieścił w sieci wideo, na którym pali egzemplarz „Gazety Polskiej”. To odpowiedź na krytykę redaktora naczelnego gazety, Tomasza Sakiewicza, który negatywnie wypowiadał się na temat koalicji.

„Każdy ma prawo istnieć na scenie politycznej, każdy ma prawo walczyć o głosy. Natomiast jednak to, że oni nawiązują do najbardziej szkodliwych dla Polski haseł, jak wyprowadzenie wojsk amerykańskich, jak popieranie nazizmu, czy obrona Hitlera. Trudno sobie wyobrazić, co dziś może przynieść Polsce większe szkody” – mówił na temat Konfederacji Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”.

„Jak to możliwe, że młodzi patrioci, czczący Żołnierzy Wyklętych, tak dali się wkręcić, że będą maszerować obok separatystów z Donbasu, byłych żołnierzy sowieckich, lobbystów firm z otoczenia Putina? Będą szli razem z duchowymi i faktycznymi potomkami morderców Wyklętych. Wstyd!” – pisał kilka dni później na swoim Twitterze nawiązując do Marszu Suwerenności, którego organizatorami byli przedstawiciele Konfederacji.

Czytaj więcej: Tomasz Sakiewicz znów uderza w Konfederację

Kandydat Konfederacji spalił egzemplarz „Gazety Polskiej”

Na słowa Sakiewicza zareagował kandydat Konfederacji z okręgu łódzkiego, Patryk Marjan. Opublikował on w sieci spot, na którym pali egzemplarz „Gazety Polskiej”. „Ohydna propaganda i ataki na Konfederację ze strony Tomasza Sakiewicza i propisowskich gadzinówek przypominają najgorsze czasy komuny. Sakiewicz może podać rękę Jerzemu Urbanowi, niczym się nie różnią!
Patryk Marjan pokazuje co powinno się robić z taką propagandą, podajcie dalej!” – napisali przedstawiciele Konfederacji na Twitterze.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.