Connect with us

Polska

Krystyna Pawłowicz kończy z polityką. Marcin Kierwiński: zostaje schowana

Avatar

Dodano

dnia

Krystyna Pawłowicz/fot. Krzysztof Białoskórski/Kancelaria Sejmu
Krystyna Pawłowicz/fot. Krzysztof Białoskórski/Kancelaria Sejmu

Krystyna Pawłowicz ogłosiła, iż definitywnie żegna się z polityką. Obecna kadencja ma być jej ostatnią w roli posłanki. Jej decyzję skomentował poseł Platformy Obywatelskiej, Marcin Kierwiński.

– Mój czas w polityce w te Święta dobiegł końca,teraz młodzi. Pozdrawiam – napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Następnie, w rozmowie z internautami, potwierdziła swoją decyzję.

Krystyna Pawłowicz kończy z polityką. Kierwiński: zostaje schowana

Decyzję Krystyny Pawłowicz skomentował w rozmowie z Telewizją WP poseł Platofrmy Obywatelskiej, Marcin Kierwiński. Polityk przyznał, iż nie wierzy, że posłanka całkowicie wycofa się z polityki.

– Myślę, że pani profesor Pawłowicz się nigdzie nie wybiera. Na razie zostaje schowana – przed nami wybory europejskie, wzrasta miłość PiS do UE. Nie wierzę, że odchodzi. Zakładam, że po wyborach europejskich zmieni zdanie – powiedział poseł partii opozycyjnej.

Kierwiński przypomniał sytuację z Antonim Macierewicz, który miał być „szarym posłem”, a po wyborach mianowano go na ministra obrony narodowej.

– Jakby PiS miał schować wszystkich kontrowersyjnych polityków, to mało kto by tam został. Niemal każdy z tych polityków demontował polską demokrację i stawiał nas na marginesie UE – powiedział Kierwiński.

Źródło:
Twitter, Telewizja WP
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.