Connect with us

Polska

Krystyna Pawłowicz tłumaczy swoje zachowanie wobec Gasiuk-Pihowicz. „Musiałam chamskie zachowanie lewaczki przyhamować”

SejmLog

Dodano

dnia

Wikimedia/Adrian Grycuk

Krystyna Pawłowicz zamieściła w serwisie Twitter wpis, w którym tłumaczy swoje zachowanie wobec Kamili Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej podczas komisji sprawiedliwości.

O zdarzeniu, które miało miejsce podczas posiedzenia komisji sprawiedliwości informowaliśmy na SejmLog.pl. Oto fragment wspomnianego tekstu:

Tematem obrad komisji była nowelizacja ustawy o Sądzie Najwyższym. Przedstawiciele Nowoczesnej domagali się odroczenia prac na projektem do momentu ustalenia wspólnego stanowiska pomiędzy polskim rządem a Komisją Europejską.

Głos w sprawie zabrała m.in. Kamila Gasiuk-Pihowicz, który stwierdziła, iż pierwsze czytanie projektu powinno odbywać się na sali plenarnej, w obecności wszystkich posłów, a nie na posiedzeniu komisji sprawiedliwości, której przewodniczącym jest „były prokurator PRL, Stanisław Piotrowicz”.

Wypowiedź posłanki Nowoczesnej zdenerwowała obecną na sali Krystynę Pawłowicz, która w ostrych słowach zwróciła się do pozostałych posłów. „Mam apel do tej części sali lewej, żeby opanowała chamstwo lewackie swojej przedstawicielki, która bez obrażania kogokolwiek nie potrafi po prostu mordy swojej otworzyć” – oświadczyła.

Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej zapowiedziała, iż złoży w tej sprawie wniosek do komisji etyki poselskiej, by ta zajęła się posłanką Prawa i Sprawiedliwości.

Teraz stanowisko w całej sprawie przedstawiła Pawłowicz, która zamieściła w serwisie Twitter krótki komentarz.

Źródło:
Twitter, SejmLog

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.