Connect with us

Polska

Krzysztof Mieszkowski: Kaczyński powinien poddać się edukacji seksualnej

SejmLog

Dodano

dnia

Krzysztof Mieszkowski/Fot. Kancelaria Sejmu, Rafał Zambrzycki
Krzysztof Mieszkowski/Fot. Kancelaria Sejmu, Rafał Zambrzycki

Krzysztof Mieszkowski skomentował wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego podczas konwencji regionalnej PiS. Prezes partii rządzącej skrytykował pomysł wprowadzenia Karty LGBT w Warszawie.

Jarosław Kaczyński podczas konwencji regionalnej PiS, która odbywała się w Jasionce pod Rzeszowem skrytykował pomysł wprowadzenia Karty LGBT.

„Trudno to nazwać wychowaniem; to nie jest wychowanie, to jest właśnie socjotechnika mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? Otóż w jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To jest nie do uwierzenia. Ja sam póki nie przeczytałem, nie mogłem w to uwierzyć, ale to ma się zacząć w okresie 0-4, czyli od urodzenia do czwartego roku życia” – powiedział prezes PiS.

Wypowiedź szefa partii rządzącej skomentował poseł Nowoczesnej, Krzysztof Mieszkowski. Stwierdził, że edukacji seksualnej powinien poddać się właśnie Jarosław Kaczyński. Jego zdaniem praktyka polityka w tej kwestii jest bowiem „zerowa”.

„Edukacji seksualnej powinien przede wszystkim poddać się Kaczyński,którego praktyka wydaje się zerowa. Na seks i edukację obyczajową nigdy nie jest za późno. Dulszczyzna i kościelne kołtuństwo to w PiS wartości ciągle podstawowe” – napisał przedstawiciel Nowoczesnej na Twitterze.

Jeszcze wcześniej Krzysztof Mieszkowski nazwał Jarosława Kaczyńskiego „homofobem”.

„Dla utrzymania władzy poświęci każdego człowieka, każdą demokratyczną wartość” – uważa poseł.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.