Connect with us

Polska

Kukiz nagrał piosenkę o Wałęsie: „Płynie Bolek do stoczni”

SejmLog

Dodano

dnia

Paweł Kukiz opublikował na profilu społecznościowym utwór zadedykowany Lechowi Wałęsie. W ten sposób zrewanżował się za publikację zdjęcia jego domu. Przy okazji zachęcił internautów do udostępniania utworu oraz wykorzystywania go w dowolny sposób.

„Jak mieszka w Łosiowie koło Opola skrzywdzony przez komunę, lewactwo i bolszewię : muzyk/poseł/polityk : PAWEŁ KUKIZ (niedoszły trybun ludowy w tzw. III RP) – zdjęcia poniżej!!”

– wpis Tadeusza Marcisza o takiej treści udostępnił na swoim profilu społecznościowym były prezydent Lech Wałęsa.

Kukiz: skromny dar od wiejskiego grajka

„Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu – muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą…”

– napisał na profilu społecznościowym Paweł Kukiz.

„Pieśń miała się znaleźć na wydanej dwa miesiące temu przez Universal płycie (mojej i zespołu Perverados) ale niestety się nie znalazła, bo Universal jej – nie wiedzieć czemu- nie chciał. Przy okazji – jeśli Szanowni Internauci chcą do piosenki robić klipy – mają moją zgodę i błogosławieństwo. Możecie wykorzystywać piosenkę jak Wam się żywnie podoba. Nie oczekuję żadnych honorariów. Klipy (jeśli powstaną) będę prezentował na moim Facebooku a jeśli będzie ich większa ilość – poproszę Internautów o rozstrzygnięcie, który z nich jest najlepszy.  Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 10 płyt „Wyspa Zielona”, które będzie mógł zatrzymać, rozdać albo wyrzucić”

– zachęcał.

„Płynie Bolek do stoczni, bo tam bunt zagościł. Stoczniowcy nie pracują, przeciw komunie knują. Komuna stocznię gnoi, przez stocznię Polska stoi, ogólna demolka, już czas wyprowadzić Bolka”

– brzmią słowa utworu.

Źródło:
Paweł Kukiz/Facebook, Lech Wałęsa/Facebook

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

1 Komentarz

1 Komentarz

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.