Connect with us

Polska

Kukiz’15 zarejestrował listy do PE. „Nie wstyd wam?”

SejmLog

Dodano

dnia

Paweł Kukiz

Paweł Kukiz poinformował, że Kukiz’15 zarejestrował swoje listy wyborcze do Parlamentu Europejskiego. Lider ruchu zwrócił się przy tej okazji do dziennikarzy, którzy sugerowali, iż Kukiz’15 nie zdoła zebrać podpisów.

„Dziś zostały zarejestrowane wszystkie listy wyborcze z 13 okręgów do PE. Zebraliśmy ponad 200 tysięcy podpisów. Chciałbym bardzo mocno podziękować wszystkim, którzy nam w tym pomogli!
Wbrew durnym przepisom RODO, które zniechęcają do składania podpisów, wbrew „fake newsom” Wirtualnej Polski, powtarzanym potem przez inne media (Rzeczpospolita , WPROST, Gazeta.pl i inni – nie wstyd Wam ?) mamy zarejestrowaną listę ogólnokrajową naszego KWW!” – napisał Paweł Kukiz na swoim profilu społecznościowym.

„Jeszcze raz – bardzo serdecznie dziękuję i tym, którzy podpisy zbierali i tym, którzy nam zaufali podpisując się na listach poparcia!  Jesteśmy różnymi ludźmi ale łączy nas jeden cel – przywrócić Europę Obywatelom! Europę równych Ojczyzn i równych szans! Dziękuję!” – dodał.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Na jesieni odbędą się z kolei wybory parlamentarne.

Czytaj także: Rząd przedstawił swoje plany ws. OFE. Kukiz’15 ma własny projekt ustawy

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

2 komentarze

2 Comments

Komentarze

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.