Connect with us

Polska

Warzecha o Braunie: złośliwie można zakładać, że jest agentem Kaczyńskiego

Dodano

dnia

Grzegorz Braun/Fot. Grzegorz Braun/YouTube
Grzegorz Braun/Fot. Grzegorz Braun/YouTube

Łukasz Warzecha, publicysta „Do Rzeczy” oraz Wirtualnej Polski, opublikował na łamach tego drugiego medium felieton na temat Grzegorza Brauna. Nawiązał w nim do słów kandydata Konfederacji, który w programie Marcina Roli wRealu24.pl stwierdził, iż należy całkowicie zakazać homoseksualizmu na terenie Polski.

„Opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej (…). Ja to postuluję – karalność sodomii jako takiej. Wystąpię z takim wnioskiem. Zobaczymy jak zostanie on przyjęty na forum parlamentu europejskiego” – mówił Braun. O jego słowach szerzej pisaliśmy W TYM MIEJSCU.

Jego wypowiedź skomentował Łukasz Warzecha, który na łamach Wirtualnej Polski opublikował felieton na ten temat. Publicysta uważa, że Grzegorz Braun głosząc pogląd dotyczący karania za homoseksualizm „gwarantuje sobie i całej Konfederacji, że nigdy nie zyskają wpływu na zmianę czy wypisanie się z któregokolwiek z aktów prawnych, które Polska by pogwałciła, gdyby wprowadziła kary za homoseksualizm”.

„Postulat Brauna na zawsze pozostanie więc tylko efekciarstwem, zapewniającym marginalizację głoszącej go osobie. Błędne koło” – napisał Łukasz Warzecha.

Warzecha przyznaje, że trudno stwierdzić, co tak naprawdę kieruje Grzegorzem Braunem. „Złośliwie można by zakładać, że jest po prostu agentem Kaczyńskiego i zaraz po wspomnianym wywiadzie zameldował prezesowi wykonanie zadania. Mniej złośliwie – że jest zwykłym cynikiem, który chce sobie zorganizować grupkę fanów, z których będzie mógł wygodnie żyć przez kilka lat” – pisze. Cały tekst znajdą państwo TUTAJ.

Łukasz Warzecha komentował słowa Brauna jeszcze wcześniej za pośrednictwem swojego kanału YouTube.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.