Connect with us

Polska

[NA ŻYWO] 1 maja – Święto Pracy w Warszawie

SejmLog

Dodano

dnia

OPZZ/fot. SejmLog
OPZZ/fot. SejmLog

„W rocznicę strajku włókniarzy w Chicago w 1886 r. na całym świecie 1. maja obchodzone jest Międzynarodowe Święto Pracy. W ten szczególny dzień będziemy manifestować, aby upomnieć się nie tylko o godną płacę, pracę i prawa pracownicze, ale również o wolność, równość i swobody obywatelskie dla wszystkich obywateli” – w taki sposób członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej zachęcają do wzięcia udziału w świętowaniu 1. maja.

Harmonogram obchodów Święta Pracy w Warszawie:

– 9.30 – wspólne, z przedstawicielami Unii Pracy, złożenie kwiatów pod Cytadelą.

– 10.00 – wspólne, z przedstawicielami PPS, złożenie kwiatów na placu Grzybowskim.

– 11.00 – 12.00 – zbiórka uczestników przed siedzibą OPZZ, ul. Kopernika 36/40.

– 12.00 – pochód w kierunku Placu Zamkowego.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.