Connect with us

Polska

Notatka MSZ upubliczniona przez Onet.pl, nie zostanie odtajniona. Premier rozwiewa wątpliwości [WIDEO]

SejmLog

Dodano

dnia

Mateusz Morawiecki
Fot. Flickr/W. Kompała/KPRM

Mateusz Morawiecki oświadczył, że notatka MSZ, którą upublicznił portal Onet.pl, nie zostanie odtajniona. Szef polskiego rządu oznajmił to podczas konferencji prasowej w Brukseli.

Podczas konferencji prasowej padło pytanie o notatkę MSZ, która opublikował serwis Onet.pl. O jej odtajnienie apelowali m.in. dziennikarz portalu, Bartosz Węglarczyk oraz poseł Nowoczesnej, Piotr Misiło.

Dokumenty tajne, zastrzeżone, niejawne nie powinny być publikowane – stwierdził krótko Morawiecki.

Czytaj także: MSZ reaguje na upublicznienie notatki Jana Parysa przez Onet.pl. „Podjęliśmy działania w związku z możliwością popełnienia przestępstwa”

Źródło:
Twitter, TVP Info, Onet.pl

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.