Connect with us

Polska

Dziennikarz Jan Piński twierdzi, że Kukiz dogadał się z Kaczyńskim. Wilk: nie wierzę

Dodano

dnia

Paweł Kukiz/fot. SejmLog

Dziennikarz Jan Piński opublikował na Twitterze wpis. Donosi w nim, iż Paweł Kukiz ma prowadzić z Jarosławem Kaczyński zaawansowane rozmowy ws. koalicyjnego porozumienia. Jacek Wilk, były poseł Kukiz’15, przyznaje, że nie wierzy w te doniesienia.

„Paweł Kukiz prowadzi zaawansowane rozmowy z Jarosławem Kaczyńskim na temat wspólnego startu w jesiennych wyborach parlamentarnych. Sprawa podobno już przesądzona, a szczegóły po wyborach do europarlamentu. Smutny koniec pozujących na antysystemowców…” – napisał Jan Piński na swoim profilu społecznościowym w serwisie Twitter.

Wpis Pińskiego skomentował na swoim prywatnym profilu facebookowym poseł Jacek Wilk. Parlamentarzysta, który w przeszłości należał do Kukiz’15 i z list tej formacji dostał się do Sejmu, przyznaje, że nie wierzy w koalicyjne porozumienie Pawła Kukiza i Jarosława Kaczyńskiego.

„Nie wierzę. Mimo wszystko” – napisał poseł Jacek Wilk.

O tym, że Paweł Kukiz spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim media rozpisywały się na początku lutego. Fakt spotkania potwierdzał zresztą sam zainteresowany podczas wizyty na antenie telewizji wPolsce.pl. Nie zadeklarował wówczas, że pomiędzy nim a liderem partii rządzącej doszło do wiążącego porozumienia.

Czytaj także: Ryszard Petru o starcie Scheuring-Wielgus z list Biedronia. Uderzył też w PSL

Źródło:
Twitter, Facebook

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.