Connect with us

Europa i Świat

PILNE!!!!!! – IZRAEL – jednocześnie w całym kraju!!!

Damian Małecki

Dodano

dnia

Stało się to, czego się obawiano! Tajne notatki urzędników ministerstwa zdrowia Izraela. W tle rząd premiera Benjamina Netanyahu!

PILNE! IZRAEL!
połączyliśmy się NA ŻYWO – na gorąco wydarzenie komentuje ks. Samuel Karwowski z Kościóła św. Pawła w Jaffie.
Koniecznie wysłuchaj poniższej audycji! CO NA TO RZĄD W POLSCE?

 

 

Szanowni Państo, czytelnicy SejmLoga.

Jako inicjator idei SejmLoga i osoba która przygotowała i udostępniła ten wpis chciałbym zatrzymać Państwa uwagę na dosłownie dwie minuty.

W jednym z komentarzy na naszym facebooku, pod tym wpisem prima-aprilisowym wychwyciłem te fragmenty:

„nie powinniście, jako sensowne źródło informacji. Wiem, że beka i w ogóle …”
„W ten sposób sami siebie podkopujecie…”
„tracicie w ten sposób wiarygodność. Lubię Was, chłopaki, ale bez przesady…”

Takich czytelników nam trzeba, takich chcemy gromadzić wokół SejmLoga, takich którzy napiszą nam wprost, jeśli dany wpis uznają za niegodny dla SejmLoga, za błędny, wymagający korekty. Autorze tego komentarza, dziękuję. Jak dotąd rozwijaliśmy się tylko i wyłącznie dzięki wsparciu społeczności ludzi takich jak Ty. Zaimponowałeś mi swoim komentarzem i cieszę się, że zapracowaliśmy u Ciebie na opinię sensownego źródła informacji.

Wszystkim Państwu, którzy trafili do nas po raz pierwszy i naszym stałym czytelnikom wyjaśnię jaki miałem cel w momencie wrzucenia tego „artykułu”. Nie bójmy się tego określenia tej szmiry, z krzykliwym nagłówkiem, wyskakującymi reklamami nastawionej na kliknięcia i zarobek na reklamach, której przygotowanie zajęło mi godzinkę z hakiem. Żaden to wysiłek jeśli standardowy artykuł na dany temat z opracowaniem źródeł zajmuje kilka godzin.

To coś, ten pseudodziennikarski, choć podniesiony do prima-aprilisowego absurdu artykuł o niczym, od momentu wrzucenia notuje stabilny ruch na stronie, a z kolejnymi wzmiankami ruch okresowo wzrośnie.

Na razie nie widzę jeszcze jaki to wpływ ma na monetyzację z reklam google, ale mam wszelkie przesłanki ku temu by podejrzewać, że z odpowiednio rozsiewając po forach i grupach tematycznych, z tego jednego posta mógłbym zarobić dziś na potrzeby Fundacji Sejmlog więcej potrzebnych jej pieniędzy, niż udawało się nam w miesiąc uzbierać, kiedy większym gronem spędzaliśmy dziesiątki godzin nad przygotowaniem stricte informacyjnych i pozbawionych opinii artykułów. Wiecie, takich co się przeczyta, zastanowi, ale się radziej klika i udostępnia. Sam wiem, że jak ktoś do mnie mówi emocjami, a nie faktem to statystycznie częściej wykonuję jakąś reakcję. I tyle, dziękuję, emocja, kliknięcie, ktoś ma na mnie zarobek.

To jest tylko jeden jedyny post, jednego dnia. Jestem prawie pewny, że gdybym uruchomił portal o niczym, portal w rodzaju kliknij na content, uśmiechnij się, zareaguj albo zniknij, to w miesiąc postowania takich bredni najzupełniej legalnie z reklam google (niezależnie) Fundacja uzykałaby środki na zatrudnienie redaktora na etat i moglibyśmy zacząć pracować nad poważnymi wpisami na właściwym SejmLogu. Byłoby więcej nowych, autorskich artykułów i opracowań, które doprowadziły do tego, że zapracowaliśmy na opinię, że jesteśmy „medium sensownym”.

Jak do tej pory nasze działania w części medialnej projektu SejmLoga doprowadzały do tego, że świetni ludzie wolontaryjnie nas wspierający, w krótkim okresie zostali dostrzegani na rynku pracy, albo wykonywali obecną tak dobrze, że zabrakło czasu dla nas, są też przecież rodziny, samą ideą człowiek się nie wyżywi. Uwierzcie , że życie w niezależności i bez dotacji na tym rynku to nie jest łatwy kawałek chleba.

Nie będę się dalej rozpisywał, bo wiem, że do tego momentu dotrwali już tylko najodważniejsi i najwytrwalsi, więc dla Was zostawię zupełnie nie prima-aprilisowy apel.

Jeśli rzeczywiście szukasz rzetelności, szukasz artykułów zawierających informacje i źródła, a nie domysły, opinie i grę na emocjach – z pewnością odnajdziesz swoją szansę na dodanie własnej cegiełki w sekcji wsparcie na samym dole strony. Gwarantuję, że uzyskane przez Fundację SejmLog pieniądze będą cierpliwie czekały na koncie, aż do momentu wypłacenia wynagrodzeń przez księgowość i opłacenia faktur za wszystkie poniesione koszty. Działamy racjonalnie i zawsze szanujemy powierzone nam środki. Nasze rozliczenia finansowe publikujemy cyklicznie i ogólnodostępnie na naszej stronie. Do tej pory koszt wynagrodzeń w Fundacji wynosi 0 złotych.

Mimo to działamy już kilka lat, mamy zarejestrowany tytuł prasowy, na swój sposób mogę powiedzieć, że zbudowaliśmy markę SejmLoga.

Proszę Cię więc dziś o wsparcie, byśmy mogli zbudować stabilny zespół redakcyjny na poważnych warunkach. Zabezpieczenie jego pensji to automatycznie mniejsza ilość koniecznych reklam na stronie i dalsza profesjonalizacja portalu. To dziesiątki nowych wpisów dziennie. Szczególnie namawiam do wyboru opcji Patronite, która zapewni stałe miesięczne wsparcie na poczet wynagrodzeń redakcji, za 3zł miesięcznie w prima aprilis się nie omylisz.

Dziękuję!

Racjonalny republikanin komentujący życie polityczne. W latach 2013-2016 współtworzył portal Żelazna Logika. Pomysłodawca i organizator serii wywiadów oraz oddolnych akcji społecznościowych. Fan rzetelności dziennikarskiej. Od 10 lat jedną nogą w Irlandii, gdzie aktywnie działał w społeczności polonijnej. Pomysłodawca inicjatywy SejmLog, założyciel Fundacji SejmLog.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.