Connect with us

Polska

PiS prezentuje harmonogram spotkań ze swoimi politykami. 26 maja odbędą się na terenie całej Polski

SejmLog

Dodano

dnia

Marek Kuchciński/fot. Kancelaria Sejmu/Krzysztof Białoskórski
Marek Kuchciński/fot. Kancelaria Sejmu/Krzysztof Białoskórski

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło terminy oraz miejsca spotkań ze swoimi politykami. Będzie można spotkać się z nimi na terenie całego kraju.

Politycy PiS od kilku tygodni regularnie podróżują po Polsce. Przyjeżdżają do mniejszych i większych miejscowości, gdzie prowadzą rozmowy z wyborcami. Na oficjalnym profilu partii w serwisie Twitter opublikowany został harmonogram spotkań z przedstawicielami ugrupowania. Każde z nich odbędzie się 26 maja, czyli w sobotę.

Z rozpiski dowiadujemy się m.in., że Nowym Sączu wyborcy będą mogli porozmawiać z Marszałkiem Sejmu, Markiem Kuchcińskim; w Sosnowcu z europosłanką, Jadwigą Wiśniewską; w Działdowie z Jackiem Sasinem, a w Świnoujściu i Kamieniu Pomorskim z Marszałkiem Senatu, Stanisławem Karczewskim.

„W sobotę (26 maja) zapraszamy na kolejne spotkania z udziałem Parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości, które odbędą się w całej Polsce” – piszą osoby odpowiedzialne za social media partii rządzącej.

Źródło:
Twitter/PiS

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.