Connect with us

Polska

PiS traci posła. Babiarz: „Dla dobra swojego imienia i partii”

SejmLog

Dodano

dnia

Prawo i Sprawiedliwość

Prawo i Sprawiedliwość traci posła. Piotr Babiarz opublikował na swoim profilu społecznościowym oświadczenie, w którym informuje o rezygnacji z członkostwa w partii oraz zajmowanych w niej stanowiskach. Decyzja parlamentarzysty jest podyktowana pojawiającymi się w mediach informacjami na temat nieprawidłowości we wrocławskim Polskim Czerwonym Krzyżu, łączonym z jego nazwiskiem.

„Uprzejmie informuję, że z dniem 7 marca br. złożyłem na ręce Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Pana Jarosława Kaczyńskiego rezygnację z członkostwa w partii i funkcji w niej zajmowanych. Decyzja ta podyktowana jest względami osobistymi” – informuje poseł.

„Od wielu miesięcy moje nazwisko wykorzystywane jest w kontekście sprawy wrocławskiego PCK. Czuję się niewinny, jednak dla dobra imienia oraz partii, z którą byłem związany przez kilkanaście lat, podjąłem decyzję o rezygnacji” – czytamy.

„Chciałbym podziękować wszystkim za współpracę, pozytywne emocje a przede wszystkim wsparcie, jakie otrzymałem w ostatnim czasie. Wszystkie działania jakie podejmowałem były podyktowane dobrem ogółu i organizacji. Jeżeli kogokolwiek uraziłem, z tego miejsca przepraszam” – pisze w oświadczeniu poseł Piotr Babiarz.

 

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.