Connect with us

Polska

Podano „jedynki” i „dwójki” PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego

SejmLog

Dodano

dnia

fot. Kancelaria Sejmu - Krzysztof Białoskórski

Komitet Polityczny PiS wybrał polityków, którzy zajmą pierwsze i drugie miejsca na listach w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Kandydatami do Parlamentu Europejskiego będą m.in. Anna Fotyga, Jarosław Sellin, Beata Szydło, Jacek Saryusz-Wolski, Adam Bielan, Witold Waszczykowski, Joanna Kopcińska, Beata Mazurek oraz Joachim Brudziński.

Nominacja dla Brudzińskiego wzbudziła spore zainteresowanie wśród internautów oraz komentatorów rzeczywistości politycznej. Niektórzy z nich sugerowali, iż Joachim Brudziński został wystawiony na liście, jako mocny kandydat, który ma zebrać głosy, a następnie zrezygnować z mandatu. Do tych opinii odniósł się sam zainteresowany, który opublikował wpis na Twitterze.

– Dziś w nocy po przylocie do Stambułu miałem niezły ubaw przeglądając TT, czytam,że (dla kolegi :)) zamierzam kandydować do #PUE, ale nie podejmę mandatu, inni z kolei piszą, że tchórzliwie opuszczam rząd i Premiera (lidera sondaży) gdyż, uwaga… ten okręt tonie – napisał polityk, który aktualnie pełni funkcję szefa MSWiA.

Źródło:
Twitter

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.