Connect with us

Polska

Polski dziennikarz ujawnił, kto zaatakował Marka Magierowskiego

SejmLog

Dodano

dnia

Marek Magierowski/Fot. Paweł Kula/Kancelaria Sejmu RP/CC BY 2.0/Flickr
Marek Magierowski/Fot. Paweł Kula/Kancelaria Sejmu RP/CC BY 2.0/Flickr

Marcin Makowski, dziennikarz „Do Rzeczy” i WP.PL, ujawnił, kto zaatakował ambasadora Polski w Izraelu, Marka Magierowskiego, przed siedzibą polskiej ambasady w Tel Awiwie.

Marek Magierowski został zaatakowany we wtorek w pobliżu polskiej ambasady w Tel Awiwie. Polski ambasador zrobił zdjęcie mężczyzny i bezzwłocznie zgłosił sprawę na policję oraz do izraelskiego MSZ. Napastnik jest już zatrzymany.

Czytaj więcej: Anna Azari wezwana do polskiego MSZ. Chodzi o atak na Marka Magierowskiego

Głos ws. ataku, którego ofiarą padł Marek Magierowski, zabrał dziennikarz, Marcin Makowski. Opublikował on wpis na Twitterze, w którym podał tożsamość mężczyzny, który miał napaść polskiego ambasadora w Izraelu. „Zatrzymany za atak na @mmagierowski to Arik Lederman – znany w Izraelu architekt” – napisał Makowski na Twitterze.

„Arik Lederman – napastnik który zaatakował ambasadora Magierowskiego został właśnie wypuszczony z przesłuchania na policji, będzie odbywać areszt domowy” – dodał.

Czytaj także: Projekt Kukiz’15 nt. ustawy 447 zdjęty z obrad Sejmu

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.