Connect with us

Polska

Powstało koło poselskie Konfederacji. „Walczymy o kraj”

SejmLog

Dodano

dnia

Fot. Twitter/Konfederacja

W Sejmie powstało koło poselskie koalicji Konfederacja. Ogłosili to dzisiaj jej posłowie na konferencji prasowej.

Informacja o powstaniu koła poselskiego Konfederacji poinformowali posłowie podczas konferencji prasowej, która została zorganizowana w Sejmie. Uczestniczyli w niej: Jakub Kulesza, Piotr Liroy-Marzec, Robert Winnicki, Marek Jakubiak oraz Jacek Wilk.

„Mamy formułę otwartą, więc będę powtarzał jak mantrę: Zapraszamy wszystkie środowiska centroprawicowe, które jeszcze do tej pory nie zdecydowały się na rozmowy z nami” – powiedział Piotr Liroy-Marzec.

„Walczymy o kraj, naszych sąsiadów, ludzi z którymi się wychowujemy i o lepszą Polskę. Konfederacja i dzisiejsze poszerzenie koła jest przykładem, że łączymy się, a nie dzielimy” – dodał.

„Nie jesteście zdani na POPiS. Nie musicie ciągle wybierać „mniejszego zła”. Rośnie Konfederacja, która ma program gospodarczy wolnościowy nastawiony na silne akcentowanie polskiej suwerenności, realną walkę o tę suwerenność i silne wartości tradycyjne. Więc jest wybór. A to jest dopiero początek” – dodał Jacek Wilk z partii KORWiN.

„Mamy ambicje, by to koło poselskie prowadzić w kierunku klubu jeszcze przed końcem tej kadencji. I zwracam się tutaj z apelem do wszystkich patriotycznych, niepodległościowych, wolnościowych posłów, którzy są i męczą się w PiS albo Kukiz’15: Zapraszamy do rozmowy” – dodał Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

Czytaj także: Braun chce karać za homoseksualizm

Źródło:
Twitter

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.