Connect with us

Polska

Przepisy regulujące aborcję w Polsce – ankieta z tylko jednym pytaniem

Damian Małecki

Dodano

dnia

Temat aborcji od 1993 roku wielokrotnie roku rozpalał emocje Polaków.
Chcemy poznać Państwa stanowisko na temat aborcji w sposób rzetelny, zadając tylko jedno pytanie w jak najbardziej neutralny sposób. Mamy nadzieję, że większość odbiorców z czystym sumieniem odnajdzie się wśród opcji 1-4, dla pozostałych dodajemy opcję 5.

 

W sprawie zapisów regulujących aborcję w Polsce uważam, że

View Results

Loading ... Loading ...

SejmLog z założenia jest apolityczny i stawia na czystą informację bez opinii. Nie popieramy dziennikarskiego manipulowania informacją i stosowania jakichkolwiek technik manipulacyjnych.

Zdajemy sobie sprawę, że pytanie dotyczy jednego z drażliwych tematów i z pewnością są ludzie zdolni do sprowadzania rozmaitych internetowych ankiet do absurdu, ale liczymy, że nawet oni uznają, że warto w tej sprawie poznać realne nastroje społeczeństwa.

Zadaliśmy konkretne pytanie bez wartościowania jakiejkolwiek opcji licząc na dotarcie do jak największej ilości respondentów. Prosimy o udostępnienia ankiety, mając nadzieję, że ankieta sformułowana w ten sposób przyniesie konkretne wyniki. Z pewnością poszczególne osoby zainteresowane daną opcją, będą starały się doprowadzić do zwiększenia liczby osób na nie głosujących i uważamy to za zrozumiałe, ale liczymy, że nie spotkamy się z próbami manipulowania kodem naszego WordPressa w celu manipulowania jej wynikami.

Racjonalny republikanin komentujący życie polityczne. W latach 2013-2016 współtworzył portal Żelazna Logika. Pomysłodawca i organizator serii wywiadów oraz oddolnych akcji społecznościowych. Fan rzetelności dziennikarskiej. Od 10 lat jedną nogą w Irlandii, gdzie aktywnie działał w społeczności polonijnej. Pomysłodawca inicjatywy SejmLog, założyciel Fundacji SejmLog.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.