Connect with us

Polska

Rabiej komentuje słowa Kaczyńskiego. „Napuszcza i straszy. Kiedyś migrantami, teraz gejami”

Paweł Jaworski

Dodano

dnia

Paweł Rabiej/Fot. profil oficjalny polityka na Facebooku
Paweł Rabiej/Fot. profil oficjalny polityka na Facebooku

Podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Rzeszowie prezes Jarosław Kaczyński krytycznie odniósł się do tzw. „karty LGBT” podpisanej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Słowa polityka wzbudziły wiele komentarzy, zwłaszcza ze strony politycznych oponentów.

– Inwestujemy w rodzinę, bo rodzina jest podstawową komórką społeczną, która legła u fundamentów naszej cywilizacji, także polskiej cywilizacji, polskiej tradycji. (…) Ale jeśli stawiamy na rodzinę, to musimy zwrócić uwagę na to, że mamy tutaj także wielki kłopot, wielką trudność, wielkie zagrożenie – tym zagrożeniem jest atak na rodzinę i to atak przeprowadzony w sposób najgorszy z możliwych, bo jest to w istocie atak na dzieci

– mówił prezes Jarosław Kaczyński w przemówieniu podczas Konwencji PiS w Rzeszowie.

Zobacz także: Konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości w Rzeszowie #NowaPiątkaPiS [NA ŻYWO]

– Trudno to nazwać wychowaniem; to nie jest wychowanie, to jest właśnie socjotechnika mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? Otóż w jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To jest nie do uwierzenia. Ja sam, póki nie przeczytałem, nie mogłem w to uwierzyć, ale to ma się zacząć w okresie 0-4, czyli od urodzenia do czwartego roku życia

– dodawał lider PiS.

Rabiej: Kaczyński nie rozumie czym jest szacunek

Na słowa prezesa Jarosława Kaczyńskiego zareagował wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej, który otwarcie deklaruje swoją orientację seksualną.
 


 
„Deklaracja LGBT+ w Warszawie mówi, że każdy człowiek zasługuje na szacunek i ma swoją godność. Kaczyński nie rozumie czym jest szacunek. Potrafi tylko napuszczać ludzi na siebie i straszyć. Kiedyś migrantami, a dziś gejami”

– napisał polityk.

Źródło:
Paweł Rabiej/Twitter
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.