Connect with us

O nas

Raport Finansowy Fundacji SejmLog – 04.03.2018

Damian Małecki

Dodano

dnia

Transparentność leży u podstaw naszej działalności. Od samego początku projektu dbamy, by każda złotówka wpłacona przez Państwa była rozliczana i wydatkowana w sposób wzmacniający Państwa zaufanie.

 

W przeszłości rozliczenia finansowe publikowaliśmy w serwisie Facebook. Uruchomienie własnej strony internetowej pozwala nam na jeszcze bardziej szczegółowe relacje z bieżącej sytuacji finansowej Fundacji SejmLog.

 

Przedstawiamy informacje dotyczące obecnego salda Fundacji, struktury wpływów oraz wydatków. Naszą inicjatywę można wesprzeć dowolną kwotą poprzez jedną z kilku metod, które uruchomiliśmy by zapewnić Państwu wygodę i łatwość dokonywania wpłat. Informacje na temat możliwych sposobów wsparcia znajdziecie Państwo na samej górze naszej strony – w zakładce WSPARCIE.

 

Przedstawione wartości dotyczą całego okresu działalności Fundacji SejmLog od jej ustanowienia 9 września 2016 roku.

 

Na prace programistycznie składały się między innymi przygotowanie koncepcji portalu społecznościowo-politycznego SejmLog wraz z dodatkowymi modułami (mapy projektowe, mockupy, przygotowanie środowiska projektowego), wykonanie dotychczasowej strony startowej oraz przygotowanie i wykonanie uruchomionego już modułu Wizytówek Poselskich wraz z bazą danych. Koszty IT to przede wszystkim zakup i utrzymanie serwera, domen, kont poczty email, certyfikatów bezpieczeństwa, szablonu wordpress, przestrzeni dyskowej dla automatycznego backupu danych i niezbędnych licencji. Koszty stałe to wynajem wirtualnego biura wymaganego prawem do założenia Fundacji oraz koszt utrzymania konta bankowego Fundacji. Widoczna na naszych grafikach kostka mikrofonowa z logo SejmLoga została wpisana jako środek trwały 😉

Mamy szczerą nadzieję, że taki sposób rozliczania się z wpłaconych przez Państwo środków jest satysfakcjonujący. Obiecujemy publikować je cyklicznie.

Ogromnie dziękujemy wszystkim wspierającym za wiarę w nasz projekt i udzielone nam zaufanie – zrobimy wszystko, by go nie utracić. Ponownie zachęcamy do odwiedzenia zakładki WSPARCIE. Liczymy na Państwa aktywność i oddolne, społeczne zaangażowanie. Nawet niewielkie, lecz comiesięczne kwoty pozwolą nam lepiej rozplanować i zapewnić ciągłość dalszych prac rozwojowych.

Realizacja naszych planów zależy od Państwa zaangażowania i hojności.

Racjonalny republikanin komentujący życie polityczne. W latach 2013-2016 współtworzył portal Żelazna Logika. Pomysłodawca i organizator serii wywiadów oraz oddolnych akcji społecznościowych. Fan rzetelności dziennikarskiej. Od 10 lat jedną nogą w Irlandii, gdzie aktywnie działał w społeczności polonijnej. Pomysłodawca inicjatywy SejmLog, założyciel Fundacji SejmLog.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.