Connect with us

Polska

Schetyna: Musimy obronić Warszawę przed kimś takim jak Jaki

Paweł Jaworski

Dodano

dnia

Grzegorz Schetyna/fot. Platforma Obywatelska/CC BY-SA 2.0/Flickr
Grzegorz Schetyna/fot. Platforma Obywatelska/CC BY-SA 2.0/Flickr

Lider Platformy Obywatelskiej był gościem programu „Onet Opinie”. W rozmowie z Andrzejem Stankiewiczem przekonywał, że wybory samorządowe „to będzie ciężki bój”. Zdaniem Grzegorza Schetyny, kluczowe będzie zjednoczenie się pod wspólnym szyldem, by nie dopuścić do zwycięstwa kandydata Zjednoczonej Prawicy.

– Mówiłem od początku: żadnych spacerów, żadnych faworytów. To nie ma tak, że wybory są rozstrzygnięte. Wszyscy mówili, że przecież Trzaskowski wygra „na luzie”, w I turze. Tak nie będzie. Żadne wybory w Polsce już takie nie będą, że wygrywa ten, który ma wygrać. To będzie ciężki bój. Bardzo możliwa II tura i kluczowa mobilizacja warszawiaków

– mówił Grzegorz Schetyna.

– Dlatego dzisiaj mówimy: musimy być razem, żeby obronić Warszawę przed kimś takim jak Jaki

– podkreślił lider Platformy Obywatelskiej.

Źródło:

Onet Opinie

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.