Connect with us

Polska

Schetyna spotkał się z Tuskiem. Lider PO opublikował zdjęcie

Dodano

dnia

Grzegorz Schetyna/Fot. Rafal Zambrzycki/Kancelaria Sejmu RP/CC BY 2.0/Flickr
Grzegorz Schetyna/Fot. Rafal Zambrzycki/Kancelaria Sejmu RP/CC BY 2.0/Flickr

Grzegorz Schetyna opublikował w serwisie Twitter wymowne zdjęcie. Widzimy na nim lidera PO, który rozmawia z były szefem tej partii, Donaldem Tuskiem. Czego dotyczyła rozmowa polityków?

Grzegorz Schetyna opublikował w serwisie Twitter fotografię, na której rozmawia z Donaldem Tuskiem. Opatrzył ją wymownym podpisem. „A tymczasem w Brukseli…” – napisał.

Polityk nie ujawnił jednak na jakie tematy rozmawiał z szefem Rady Europejskiej.

O to pytany był z kolei polityk PO, Sławomir Neumann, który gościł na antenie rozgłośni radiowej TOK FM. Prowadzący audycję, Jacek Żakowski, chciał dowiedzieć się, o czym Grzegorz Schetyna rozmawiał z byłym premierem naszego kraju. Neumann nie chciał odpowiedzieć wprost.

„To było bardzo dobre, kilkugodzinne spotkanie. To bardzo ważna rozmowa, która dotyczyła fundamentalnych spraw. Puenta: Odpowiedzialność za Polskę” – oświadczył.

Neumann nie chciał też ujawnić, czy rozmowa dotyczyła ewentualnego powrotu Donalda Tuska do kraju. „Na razie są wybory europejskie. Donald Tusk jest też, tak jak my, żywotnie zainteresowany dobrym wynikiem Koalicji Europejskiej – nie chciał zdradzić szczegółów przewodniczący, choć zaznaczył, że rozmowa była o wszystkim – oświadczył Neumann.

Czytaj także: Unijny komisarz naciska na państwa UE, aby szybko wprowadzały przepisy „ACTA 2”

Źródło:
TOK FM, Twitter

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.