Connect with us

Transmisje

Jak przeciwdziałać działaniom ruchów radykalnych w Polsce nie ingerując w wolność zrzeszania się?

Dodano

dnia

protest manifestacja

Wolność czy kontrola? Parlamentarny Zespół ds. organizacji pozarządowych i ruchów obywatelskich spotkał się by wspólnie ustalić możliwości przeciwdziałania ruchom radykalnym w Polsce.

 

„Jak przeciwdziałać aktywności ruchów neonazistowskich – rola państwa i organizacji obywatelskich? Jakie jest stanowisko organizacji społecznych wobec proponowanych przez Rząd zmian w ustawie o zbiórkach publicznych? Jakie zmiany prawne są konieczne, aby możliwa była szybka reakcja na działania organizacji neonazistowskich? Zaproszenie do udziału w debacie otrzymały organizacje pozarządowe i ruchy społeczne, a także przedstawiciele wszystkich Klubów Parlamentarnych oraz Rządu” – to pytania, które pojawiły się podczas spotkania w Sejmie.

 

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.