Connect with us

Polska

Grzegorz Schetyna wspiera strajkujących nauczycieli

Dodano

dnia

Grzegorz Schetyna/Fot. Borys Budka/Twitter

Grzegorz Schetyna, lider Platformy Obywatelskiej, wsparł protestujących nauczycieli. Polityk opublikował wpis w serwisie Twitter.

Informacja o tym, że strajk nauczycieli rozpocznie się w poniedziałek została potwierdzona wczoraj. Przekazał ją Sławomir Broniarz, przewodniczący ZNP.

„Rząd nie zgodził się na propozycje ZNP i Forum ZZ . Zgodnie z uchwalą ZG ZNP od 8.04 zaczynamy strajk!!” – napisał wczoraj na Twitterze Sławomir Broniarz (pisownia oryginalna).

Po tym, gdy strajk nauczycieli oficjalnie się rozpoczął, głos ws. protestu zabrał lider PO, Grzegorz Schetyna. Przewodniczący partii opozycyjnej opublikował wpis w serwisie Twitter, w którym wsparł strajkujących pracowników placówek oświatowych.

„Nauczyciele zasługują na naszą solidarność. Jesteśmy z Wami!” – napisał Grzegorz Schetyna.

Czytaj także: Strajk nauczycieli. Wyjaśniamy obecną sytuację [ANALIZA]

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.