Connect with us

Polska

Kornel Morawiecki: boję się, że w rządzie nie wszyscy grają do jednej bramki

Dodano

dnia

Kornel Morawiecki/fot. Krzysztof Białoskórski/Kancelaria Sejmu
Kornel Morawiecki/fot. Krzysztof Białoskórski/Kancelaria Sejmu

Kornel Morawiecki, lider koła poselskiego Wolni i Solidarni, był gościem audycji w Radiu Plus. Podczas rozmowy były lider Solidarności Walczącej przyznał, że jego zdaniem w rządzie „nie wszyscy grają do jednej bramki”.

Kornel Morawiecki był gościem Jacka Prusinowskiego w audycji Radia Plus. Doświadczony polityk pytany był m.in. o to, jak ocenia pracę rządu. Były lider Solidarności Walczącej przyznał, że w jego ocenie „nie wszyscy grają tam do jednej bramki”.

– Boję się, że nie wszyscy grają w rządzie do jednej bramki, że tam jest jednak duża rozbieżność – powiedział Kornel Morawiecki.

– To jest też słabość pana premiera i rządu. Myślę, że te konflikty widać trochę społecznie. Nie jestem wewnątrz i tych konfliktów wewnętrznych nie widzę, ale cały ten okres rocznego rządu pana premiera był usiany rafami, nawet ta sprawa aresztowania byłych szefów KNF. To jest trochę nieodpowiedzialne działanie – dodał.

Kornel Morawiecki przyznał, że z tego co wie w rządzie istnieje konflikt ze Zbigniewem Ziobrą. Przewodniczący Wolnych i Solidarnych twierdzi, że dotyczy on „sposobu procedowania reformy sądownictwa”.

Źródło:
Radio Plus
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.