Connect with us

Polska

Bosak: przy granicy z Niemcami były próby „ubogacenia” Polaków

Avatar

Dodano

dnia

Krzysztof Bosak, jeden z liderów Ruchu Narodowego, opublikował na Twitterze wpis, w którym informuje o sytuacji przy niemiecko-polskiej granicy. Działacz narodowy, powołując się na pozyskane przez siebie informacje, alarmuje, że na teren naszego kraju nielegalnie przedostają się imigranci.

Krzysztof Bosak opublikował w serwisie Twitter wpis, w którym informuje o sytuacji na granicy niemiecko-polskiej. Zdaniem jednego z liderów Ruchu Narodowego obsada kadrowa polskiej Straży Granicznej jest niewielka, w związku z czym na teren naszego kraju przedostają się nielegalni imigranci z Niemiec.

Bosak twierdzi, że doniesienia na ten temat udało mu się uzyskać z jednego z miast położonych przy niemiecko-polskiej granicy.

– Info z miasta na granicy z Niemcami: kadrowa obsada @Straz_Graniczna jest zbyt mało liczna by utrzymać patrole na wszystkich mostach granicznych 24/7. Imigranci bez obywatelstwa UE obserwują kiedy nie ma patroli i przechodzą do PL – napisał działacz narodowy.

Krzysztof Bosak: doszło do prób „ubogacenia”

Krzysztof Bosak alarmuje, że według jego wiedzy, w wyniku nielegalnego wkroczenia imigrantów na teren Polski, problemy mieli nasi rodacy. Jeden z liderów Ruchu Narodowego nie ujawnia jednak, co dokładnie stało się w przygranicznej miejscowości.

– Doszło do prób ubogacenia i reakcji mieszkańców – napisał enigmatycznie Krzysztof Bosak.

Pod wpisem opublikowanym przez Bosaka zaroiło się od komentarzy. Internauci dopytywali o wspomniane „próby” ubogacania.

– Najwcześniejszy artykuł jaki znalazłem na ten temat, jest sprzed dwóch lat. Mniemam, iż obecnie skala zjawiska pewnie się nasiliła, wraz ze wzrostem imigrantów w ośrodkach dla uchodźców w miejscowościach przygranicznych na terenie Niemiec – napisał na TT jeden z komentujących.

Źródło:
Twitter/Krzysztof Bosak
Kliknij by skomentować

Komentarze

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.