Connect with us

Polska

Marek Jakubiak oko w oko z Jackiem Kurskim [WIDEO]

Dodano

dnia

Fot. YouTube/Telewizja wPolsce.pl

Telewizja wPolsce.pl zarejestrowała przypadkowe spotkanie, w którym uczestniczyli Marek Jakubiak oraz z prezes TVP, Jacek Kurski. Poseł przypomniał mu, że od czterech miesięcy nie jest zapraszany do TVP Info.

– Panie pośle, jakiś uderzająco podobny do pana mężczyzna skarży się, że nie jest zapraszany do telewizji. Jakiś facet, który się podaje, że jest Jakubiak. Wygląda prawie jak tak samo jak pan. Skarży się, że nie ma go w telewizji. A ja go ciągle widzę w telewizji, my musimy go namierzyć! – żartował Jacek Kurski, gdy zobaczył Marka Jakubiaka.

– To są pomówienia – odpowiedział Marek Jakubiak, który po chwili dodał, iż gościł niedawno w TVP 1, jednak do TVP Info, które ma bardziej polityczny charakter, nie zaproszono go od czterech miesięcy.

– W “Woronicza 17” byłem dwa i pół roku temu – dodał.

– Ale “Jedynka” ciągle pana bierze – odparł Kurski.

– A jednak pan ciągle mnie widzi, to jest podejrzane – odbił piłeczkę Marek Jakubiak.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez dziennikarzy telewizji wPolsce.pl. Film poniżej.

Czytaj także: Adam Bodnar: nie wybieram się na drugą kadencję RPO

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.