Connect with us

O nas

Raport Finansowy Fundacji SejmLog – 06.07.2018

Damian Małecki

Dodano

dnia

Przedstawiamy informacje dotyczące obecnego salda Fundacji, struktury wpływów oraz wydatków. Naszą inicjatywę można wesprzeć dowolną kwotą poprzez jedną z kilku metod, które uruchomiliśmy by zapewnić Państwu wygodę i łatwość dokonywania wpłat. Informacje na temat możliwych sposobów wsparcia znajdziecie Państwo na samej górze naszej strony – w zakładce WSPARCIE.

Zachęcamy również do zapoznania się z wynikami badań przeprowadzonymi przez Press Club Polska, wraz w partnerami Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego firmami Axa i Provident Polska. Prowadzą oni corocznie badania opinii odbiorców na temat działalności dziennikarzy i mediów. Autorzy konkludują: „”Wierzymy w obiektywne media, ale niechętnie zapłacimy za jakościowe dziennikarstwo”
Całość TUTAJ

 

 Podane kwoty dotyczą całego okresu działalności Fundacji SejmLog od jej ustanowienia 9 września 2016 roku.

 

 

Na prace programistycznie składały się między innymi przygotowanie koncepcji portalu społecznościowo-politycznego SejmLog wraz z dodatkowymi modułami (mapy projektowe, mockupy, przygotowanie środowiska projektowego), wykonanie dotychczasowej strony startowej oraz przygotowanie i wykonanie uruchomionego już modułu Wizytówek Poselskichwraz z bazą danych. Koszty IT to przede wszystkim zakup i utrzymanie serwera, domen, kont poczty email, certyfikatów bezpieczeństwa, szablonu wordpress, przestrzeni dyskowej dla automatycznego backupu danych i niezbędnych licencji. Koszty stałe to wynajem wirtualnego biura wymaganego prawem do założenia Fundacji oraz koszt utrzymania konta bankowego Fundacji. Widoczna na naszych grafikach kostka mikrofonowa z logo SejmLoga została wpisana jako środek trwały 😉

W połowie czerwca w Warszawie odbędzie się spotkanie zespołu SejmLoga na którym omówimy plany na 2 połowę 2018 roku oraz dalszą strategię rozwoju – uchylając rąbka tajemnicy, już teraz ponad 70% wejść na SejmLog odbywa się z urządzeń mobilnych, warto więc skupić się na tworzeniu własnej aplikacji mobilnej, którą moglibyśmy w kolejnych wersjach rozwijać w kierunku społecznościowym.

Mamy szczerą nadzieję, że taki sposób rozliczania się z wpłaconych przez Państwo środków jest satysfakcjonujący. Obiecujemy publikować je cyklicznie.

Racjonalny republikanin komentujący życie polityczne. W latach 2013-2016 współtworzył portal Żelazna Logika. Pomysłodawca i organizator serii wywiadów oraz oddolnych akcji społecznościowych. Fan rzetelności dziennikarskiej. Od 10 lat jedną nogą w Irlandii, gdzie aktywnie działał w społeczności polonijnej. Pomysłodawca inicjatywy SejmLog, założyciel Fundacji SejmLog.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.