Connect with us

O nas

Sprawozdanie Finansowe Fundacji SejmLog za rok 2021

Dodano

dnia

Przedstawiamy Sprawozdanie Finansowe Fundacji SejmLog za rok 2021.

 

Transparentność leży u podstaw naszej działalności. Od samego początku projektu dbamy, by każda złotówka wpłacona przez Państwa była rozliczana i wydatkowana w sposób wzmacniający Państwa zaufanie. Naszą inicjatywę można wesprzeć dowolną kwotą poprzez jedną z kilku metod, które uruchomiliśmy by zapewnić Państwu wygodę i łatwość dokonywania wpłat. Informacje na temat możliwych sposobów wsparcia znajdziecie Państwo na samej górze naszej strony – w zakładce WSPARCIE.

Szczególnie mocno zachęcamy do wspierania nas poprzez serwis  PATRONITE – w kilka chwil można tam ustawić comiesięczną wpłatę już od 3 złotych – ta forma wsparcia pozwala nam prowadzić nasze działania w sposób planowy, gdyż możemy przewidywać kwoty wsparcia w nadchodzących miesiącach.

 

Sprawozdanie w formacie pdf można pobrać klikając w poniższy link:

SPRAWOZDANIE_FINANSOWE_SEJMLOG_2021

Racjonalny republikanin komentujący życie polityczne. W latach 2013-2016 współtworzył portal Żelazna Logika. Pomysłodawca i organizator serii wywiadów oraz oddolnych akcji społecznościowych. Fan rzetelności dziennikarskiej. Przez 11 lat jedną nogą w Irlandii, gdzie aktywnie działał w społeczności polonijnej. Pomysłodawca inicjatywy SejmLog, założyciel Fundacji SejmLog.

3 komentarze

3 Comments

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.