Connect with us

Polska

Niesiołowski o Schetynie: pokazał, że jest odrażającą kreaturą

SejmLog

Dodano

dnia

Stefan Niesiołowski/fot. Krzysztof Białoskórski/Kancelaria Sejmu
Stefan Niesiołowski/fot. Krzysztof Białoskórski/Kancelaria Sejmu

Stefan Niesiołowski, poseł UED-PSL, udzielił wywiadu dziennikowi „Super Express”. Podczas rozmowy mocno skrytykował Grzegorza Schetynę, który wcześniej wypowiadał się na temat zarzutów stawianych Niesiołowskiemu.

„Obszerny i skrupulatnie zgromadzony materiał dowodowy, uzyskany m.in. w wyniku kontroli operacyjnej, wskazuje na to, że Stefan Niesiołowski w związku ze sprawowaną funkcją posła w okresie od stycznia 2013 roku do końca 2015 roku wielokrotnie przyjmował korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów. W efekcie starań Stefana Niesiołowskiego spółki, operujące dotąd w branży restauracyjno-hotelarskiej, uzyskały intratne kontrakty na dostawy miału węglowego i fosforytów dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A” – podała na początku lutego Prokuratura Krajowa.

Czytaj także: Prokuratura chce postawić zarzuty Stefanowi Niesiołowskiemu

Zaraz po tym głos zabrał Grzegorz Schetyna, który w rozmowie z mediami stwierdził, iż o sprawie Stefana Niesiołowskiego mówiło się na sejmowych korytarzach. W rozmowie z „Super Expressem” słowa lidera PO skomentował sam zainteresowany, który nazwał polityka „odrażającą kreaturą”.

„To jedna z najnikczemniejszych wypowiedzi Schetyny. To coś wyjątkowo plugawego. Jeśli taki ktoś stoi na czele obozu, który ma pokonać PiS, to ja nie chcę mieć z tym obozem nic wspólnego” – powiedział Stefan Niesiołowski.

„Tą wypowiedzią na mój temat Schetyna pokazał, że jest odrażającą kreaturą. Powinni go wyrzucić na zbity pysk. Jeśli go nie wyrzucą, to obóz PO przegra wybory i Kaczyński będzie dalej rządził. Schetyna nie powinien być żadnym przywódcą obozu demokratycznego!” – dodał.

 

Źródło:
Super Express

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.