Connect with us

Polska

Bosak do PiS: „Macie 100% kontroli mediów. Gdzie programy poświęcone problematyce rodziny?”

Dodano

dnia

Krzysztof Bosak/Fot. Media Narodowe/YouTube
Krzysztof Bosak/Fot. Media Narodowe/YouTube

Wczoraj na konwencji PiS prezes Jarosław Kaczyński krytykował deklarację podpisaną przez Rafała Trzaskowskiego i zapowiadał, że jego ugrupowanie stanowczo sprzeciwia się forsowaniu narracji zapisanej w tzw. „karcie LGBT”. To z kolei stanowczo skrytykowali politycy Konfederacji Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy.

Politycy Konfederacji zwracają uwagę, że deklaracje Prawa i Sprawiedliwości mają się nijak do rzeczywistości. Głos w tej sprawie zabrała Kaja Godek oraz Krzysztof Bosak, którzy wytykali partii Jarosława Kaczyńskiego niesłowność. „To zwykła ściema” – przekonywali.

Konfederacja Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy mówi „sprawdzam”

– Inwestujemy w rodzinę, bo rodzina jest podstawową komórką społeczną, która legła u fundamentów naszej cywilizacji, także polskiej cywilizacji, polskiej tradycji. (…) Ale jeśli stawiamy na rodzinę, to musimy zwrócić uwagę na to, że mamy tutaj także wielki kłopot, wielką trudność, wielkie zagrożenie – tym zagrożeniem jest atak na rodzinę i to atak przeprowadzony w sposób najgorszy z możliwych, bo jest to w istocie atak na dzieci

– mówił prezes Jarosław Kaczyński w przemówieniu podczas Konwencji PiS w Rzeszowie.

„Zatrzymaj Aborcję” zamrożone, genderowa Konwencja Stambulska niewypowiedziana. Ludzie są zabijani na masową skalę, a na Konwencji PiS kolejne okrągłe zdania. Słowa Jarosława Kaczyńskiego to zwykła ściema. Kto jeszcze się nabierze?”

– komentowała słowa Kaczyńskiego Kaja Godek.

Bosak: czas na ustawę ograniczającą promowanie LGBT

Kwestie poruszone przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego zwróciły uwagę Krzysztofa Bosaka, który zaproponował, by ograniczenie promowania ideologii LGBT było uregulowane odpowiednią ustawą.

„PiS jest jedyną partią, która może powstrzymać ideologiczne szaleństwo, które próbuje wtargnąć do życia polskich rodzin. W niektórych miastach już próbuje wtargnąć przez szkołę. Tolerancja TAK, afirmacja NIE. Powtarzam, tegoroczne wybory w Polsce to będzie zderzenie cywilizacji”

– pisał Paweł Szefenaker.

„Czas na ustawę ograniczającą promowanie ideologii LGBT. PiS tego nie zaproponuje, ale my owszem. Konfliktu w tych sprawach i tak nie unikniemy i druga strona – zarówno w kraju jak i w UE – także zmierza do prawnego rozstrzygnięcie go. Szybciej zaczniemy, szybciej skończymy”

– odpowiedział Bosak.

Chwilę później skomentował także wpis Michała Dworczyka, który chwalił deklarację prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

„Mocne i potrzebne słowa prezesa Kaczyńskiego dotyczące ataku na rodzinę. Musimy bronić tej podstawowej komórki społecznej przed szkodliwymi ideologiami”

– pisał polityk PiS.

„Macie 100% kontroli nad mediami publicznymi. Gdzie są programy poświęcone problematyce rodziny, wychowania, uświadamianiu młodych jak uniknąć wzrastającej fali rozwodów, analizowaniu przyczyn decyzji o posiadaniu dzieci, kosztów ich wychowania, moralności seksualnej itp.”

– pytał Krzysztof Bosak.

 

 

 

Źródło:
Twitter
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.