Connect with us

Polska

Lubnauer: PiS ma jakąś niezdrową skłonność zaglądania do sypialni Polaków

Paweł Jaworski

Dodano

dnia

Katarzyna Lubnauer/fot. SejmLog
Katarzyna Lubnauer/fot. SejmLog

Katarzyna Lubnauer skomentowała wczorajsze deklaracje polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy jednoznacznie krytykowali podpisaną przez prezydenta Warszawy tzw. „kartę LGBT”. Wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego wzbudziła wiele komentarzy.

– Inwestujemy w rodzinę, bo rodzina jest podstawową komórką społeczną, która legła u fundamentów naszej cywilizacji, także polskiej cywilizacji, polskiej tradycji. (…) Ale jeśli stawiamy na rodzinę, to musimy zwrócić uwagę na to, że mamy tutaj także wielki kłopot, wielką trudność, wielkie zagrożenie – tym zagrożeniem jest atak na rodzinę i to atak przeprowadzony w sposób najgorszy z możliwych, bo jest to w istocie atak na dzieci

– wskazał prezes Jarosław Kaczyński w przemówieniu podczas Konwencji PiS w Rzeszowie.

Zobacz także: Konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości w Rzeszowie #NowaPiątkaPiS [NA ŻYWO]

– Trudno to nazwać wychowaniem; to nie jest wychowanie, to jest właśnie socjotechnika mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? Otóż w jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To jest nie do uwierzenia. Ja sam, póki nie przeczytałem, nie mogłem w to uwierzyć, ale to ma się zacząć w okresie 0-4, czyli od urodzenia do czwartego roku życia

– mówił lider PiS.

Lubnauer komentuje słowa Kaczyńskiego

 


 
„Ideologizacja polityki przez PiS, to żadna nowość. Dzielenie Polaków na lepszych i gorszych, prawdziwych i nieprawdziwych, godnych i niegodnych, to fundament polityki PiS. PiS ma jakąś niezdrową skłonność do zaglądania do sypialni Polaków i mówienia im, co jest dobre, a co nie”

– napisała Katarzyna Lubnauer na profilu społecznościowym Twitter.

Źródło:
Katarzyna Lubnauer/Twitter
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.