Connect with us

Transmisje

Konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości w Rzeszowie #NowaPiątkaPiS [NA ŻYWO]

Dodano

dnia

O 12:00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce koło Rzeszowa odbędzie się konwencja regionalna #NowaPiątkaPiS z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego.

– Jesteśmy chyba jedyną partią na polskiej scenie politycznej, która zawsze przedstawia program, która chce dyskutować merytorycznie o propozycjach programowych. Można się z nami zgadzać lub nie, ale nie można zarzucić nam, że nie mamy programu. Te deklaracje programowe zostaną zaprezentowane w Rzeszowie

– mówił Michał Dworczyk w TVP.

– Chcę być premierem wszystkich Polaków, który dba o Polaków i z myślą o wszystkich Polakach przygotowaliśmy nową piątkę, nasz nowy program. Po pierwsze, program zwiększenia mobilności. Drugi punkt to emerytura plus. Następnym projektem 500+ na każde dziecko. Czwarty punkt jest szczególnie dla młodych. Dla wszystkich, którzy będą na umowach o pracę, na umowę zlecenie chcemy żeby podatek PIT wynosił zero. Na wszystkie ważne projekty społeczne, rozwojowe, cywilizacyjne, gospodarcze mamy środki. Nasza nowa piątka ma temu służyć, a nasza wiarygodność jest fundamentem realizacji tej piątki. Dziękuję wszystkim rodakom za zaufanie i wierzę, że z tą nową piątką będziemy tworzyć razem Polskę, która będzie Polską naszych marzeń

– mówi premier Mateusz Morawiecki w klipie opublikowanym przez Kancelarię Premiera.

Źródło:
Prawo i Sprawiedliwość/Facebook

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.