Connect with us

Transmisje

Konwencja założycielska „Polska Fair Play” Roberta Gwiazdowskiego

Dodano

dnia

W sobotę 2 marca 2019 roku w Warszawie odbędzie się konwencja założycielska partii „Polska Fair Play” Roberta Gwiazdowskiego. Pierwszym sprawdzianem nowej inicjatywy politycznej będą wybory do Parlamentu Europejskiego.

– Mamy w Polsce euroentuzjastów i eurosceptyków. Bądźmy eurorealistami! Euroentuzjaści przyjmują wszystkie głupoty, które wymyśli Komisja Europejska. Z drugiej strony opowiadanie, że możemy się obrazić i z Unii po prostu wyjść, bez utraty tych korzyści, które mamy, to szaleństwo. Zostanie w Unii i reformowanie jej jest celem, który powinniśmy realizować

– przekonuje lider partii Polska Fair Play Robert Gwiazdowski.

Polska Fair Play – niskie i prostsze podatki oraz stabilny system emerytalny

Jak czytamy na oficjalnej stronie partii Polska Fair Play, projekt ma zmienić polską politykę budując szkielet ugrupowania na bezpartyjnych samorządowcach, ekspertach oraz działaczach organizacji pozarządowych. Jak przekonuje Robert Gwiazdowski, jego inicjatywa będzie skupiała się na obniżce oraz uproszczeniu podatków, a także budowie stabilnego systemu emerytalnego.

W tym miejscu będziemy transmitować to wydarzenie.

Źródło:
Polska Fair Play
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.