Connect with us

Transmisje

Posiedzenie Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej

Dodano

dnia

W Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej, podczas której największa partia opozycyjna zaprezentowała kandydatów na listy Koalicji Europejskiej w wyborach do PE.

– Koalicja Europejska to polski sposób na pokonanie autokratów, populistów i nacjonalistów. Przed nami nikt tego nie zrobił, a w jedności jest siła. Wiemy o tym. Chrzest bojowy mamy już za sobą. Pierwsza próba podzielenia nas nie udała się, bo łączy nas coś, co od wieków łączy Polaków, czyli marzenie o silnej, pięknej i wolnej Polsce

– mówił podczas Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej przewodniczący Grzegorz Schetyna.

– Bizancjum, samodzierżawie, bojarzy, policja polityczna, bezczelna propaganda – Polacy zawsze to odrzucali. U nas coś takiego nie przechodzi. I to jest w naszym narodzie piękne. Przyszłość Polski jest na zachodzie Europy. Panowie z PiS-u, wbijcie to sobie do głowy, tu jest Polska, nie Rosja. Tu jest Zachód, a nie Wschód

– dodawał lider Platformy Obywatelskiej

 

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.